SKEN

Objekty v správe

Polyfunkčný objekt v Stupave - titulná fotografia

Polyfunkčný objekt v Stupave
Zabezpečenie komplexnej správy a údržby polyfunkčnej budovy v Stupave. Budova sa skladá z bytov a kancelárskych priestorov priamo na hlavnej ulici v Stupave. Súčasťou projektu je technická a administratívna správa budovy ako aj zabezpečovanie vyťažovania neobsadených priestorov.
Bytový dom v Stupave - titulná fotografia

Bytový dom v Stupave
Zabezpečenie komplexnej technicko administratívnej správy a údržby bytového domu na Dlhej ulici č. 6 v Stupave, pozostávajúceho zo samostatného bytového vchodu s vlastnou kotolňou. 
Bytový dom v Stupave - titulná fotografia

Bytový dom v Stupave
Zabezpečenie komplexnej technicko administratívnej správy a údržby bytového domu na Dlhej ulici č. 6 v Stupave, pozostávajúceho z dvoch samostatných bytových vchodov s vlastnými kotolňami. 
Bytový dom na Palisádach - titulná fotografia

Bytový dom na Palisádach
NKP NÁRODNÁ KULTÚRNA PAMIATKA “DOM RODINY FULEP / SIEGMUND A AUGUSTA FULEP“. Zápis do pozemkových dokumentov v roku 1908 Bratislava / Pressburg, Pozsony.. Haffner út, teraz  bytový dom Godrova ulica. FOTO:Halko J.Sen.
Bytový a nebytový dom v Podunajských Biskupiciach - titulná fotografia

Bytový a nebytový dom v Podunajských Biskupiciach
Zabezpečenie komplexnej správy a údržby bytového a nebytového domu v Podunajských Biskupiciach na Hviezdnej ulici. Budova sa skladá z bytov a kancelárskych priestorov.