SKEN

Projekty v consultingu

Golden park Kremnica Apartmánový hotel Golden Park, Kremnica
Štúdia výnosov z prevádzky ubytovacieho zariadenia v Kremnici a posúdenie investičnej príležitosti. Apartmánový hotel sa skladá zo 134 apartmánov, stredne veľkých kongresových priestorov a priestranného wellness centra s termálnou vodou.
Ukážka štúdie
Apartmanovy hotel Demanova Apartmánový hotel Demänová, Liptovský Mikuláš
Analýza trhu a finančná uskutočniteľnosť projektu apartmánového hotelu v Demänovej mestská časť Liptovský Mikuláš.
Ukážka štúdie
Condo – hotel Labutie Jazierko Condo – hotel Labutie Jazierko, Františkove Lázně
Analýza trhu a finančná uskutočniteľnosť projektu condo-hotelu vo Františkových Lázních a následné poradenstvo pri predpredaji celého projektu potenciálnemu investorovi.
Ukážka štúdie
Analyza druhych domovov v Ceskej republike Analýza sekundárneho bývania v Českej republike
Prieskum trhu sekundárneho bývania v Českej republike spracovaný v spolupráci s KPMG a developerskou spoločnosťou Arllen Development.
Apartmanovy hotel Sasanka Apartmánový hotel Sasanka
Vypracovanie štúdie pre projekt prestavby súčasného hotela v Tatranskej Lomnici na apartmánový hotel s predajom apartmánov do súkromného vlastníctva a následnou správou celého objektu.
Ukážka štúdie
Hotel Kosice Hotel Košice
Detailný prieskum hotelového trhu v Košiciach zo zameraním sa na segment stredného a vyššieho štandardu a kongresovej turistiky. Štúdia ktorá bola pripravená v spolupráci s KPMG Hungary pre investičnú skupinu Letterstone, zhŕňa odhad budúcej ponuky a dopytu po hotelových zariadeniach v Košiciach a blízkom okolí.
Hotel v Tatranskej Lomnici Hotel v Tatranskej Lomnici
Štúdia zameraná na prieskum hotelového trhu vo Vysokých Tatrách pripravovaná v spolupráci s KPMG Hungary pre investičnú skupinu Letterstone. Štúdia sa venuje podrobnej analýze súčastných hotelových zariadení, plánovaných hotelových a iných projektov a predpokladanému vývoju tatranského regiónu v budúcnosti.  
Hotel Bjornson Oščadnica hotel "Bjornson"
Vypracovanie detailnej analýzy trhu a finančnej feasibility projektu plánovaného štvorhviezdičkového hotela v lyžiarskom stredisku Veľká Rača – Oščadnica. Plánovaný hotel bude mať 82 lôžok, reštauráciu, wellnessové zariadenie a menšie kongresové priestory. Štúdia má za ciel na základe detailného prieskumu trhu zhodnotiť potenciál regiónu a odhadnúť ekonomickú návratnosť projektu.